Технічна інформація

Оновлення браузера

У цьому блоці ми постараємося коротко розповісти для чого необхідно оновлення браузера. Використання застарілих браузерів або застарілих версій браузерів може призвести до складнощів при взаємодії з сайтом (нашим і будь-яким іншим сайтом). Старі браузери багато років не розвиваються і не підтримуються власними розробниками, що призводить до їх некоректної роботи з сайтами, які використовують сучасні технології. Використання застарілих браузерів може привести до складнощів в роботі з базою резюме, відгуками, публікацією вакансій, управлінням і активацією сервісу. Візуально, це може супроводжуватися довгим завантаженням сторінок сайту, некоректністю відображення елементів сторінок, непрацюючими кнопками і функціями, повною відсутністю завантаження сторінок і іншими несподіваними помилками, багами.
Для того, щоб комфортно і стабільно працювати з нашим сайтом, ми рекомендуємо використовувати актуальне і сучасне програмне забезпечення. Щоб оновити свій браузер, Ви можете скористатися наступними варіантами:

  1. Звернутися до свого системного адміністратора з метою поновлення або установки свіжої версії браузера який Ви використовуєте.
  2. Оновити браузер за допомогою меню поновлення в панелі управління браузера.
  3. Завантажити з офіційного сайту виробника (розробника) останню актуальну версію браузера і встановити її в своєму комп’ютері. Далі представлений список посилань на ресурси, клікнувши по яким можна перейти і завантажити останню версію необхідного браузера: Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Opera.

Використання сучасних браузерів дозволить Вам в повній мірі використовувати новітні можливості нашого сайту, які ми створюємо для Вас.

Якщо після поновлення у Вас залишилися питання або потрібна допомога, Ви завжди можете звернутися до свого персонального менеджера, контактні дані якого вказані в панелі управління. Також Ви можете звернутися до служби підтримки через форму звернення або зателефонувати за номером 044 379 18 28.