Публікація резюме

Чому варто створити резюме на robota.ua?

Більше шансів знайти роботу. Головна причина скласти резюме онлайн – вас побачить роботодавець! І йдеться не про ваше фото. За даними robota.ua, половина роботодавців знаходять потрібних фахівців саме в базі резюме ще до розміщення своєї вакансії.

Професійність. Конструктор резюме robota.ua розроблений експертами в галузі HR. Під час складання резюме система підкаже вам, про що потрібно розповісти. Це допоможе роботодавцю відразу побачити потрібну інформацію й дізнатися про всі ваші сильні сторони. Окрім того, розмістити резюме на сайті robota.ua можна абсолютно безкоштовно.

Доступність. Після створення професійного резюме на robota.ua вам достатньо одного кліка, щоб надіслати резюме на вакансію. Також ви зможете в будь-який момент завантажити своє CV, щоб роздрукувати і, наприклад, піти на співбесіду або ярмарок вакансій.

Актуальність. Підписуйтеся на розсилки вакансій і керуйте налаштуваннями, щоб першими дізнаватися про свіжі вакансії від перевірених роботодавців. Завдяки гнучким фільтрам на вашу пошту будуть приходити тільки ті пропозиції про роботу, які відповідають усім вашим вимогам.